Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

kadinlarinelinden.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, adres, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. kadinlarinelinden.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece kadinlarinelinden.com bünyesinde kullanılmaktadır. kadinlarinelinden.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

kadinlarinelinden.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, kadinlarinelinden.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla kadinlarinelinden.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. kadinlarinelinden.com’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kadinlarinelinden.com sunucularında tutulmamaktadır. Ayrıca sipariş sayfalarımız SSL Sertifikaları güvencesi ile koruma altındadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin kadinlarinelinden.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasındaki iletişimin şifrelenmiş olarak gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

kadinlarinelinden.com’a ulaşmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.


Adres: İstiklal Mahallesi Reşadiye Caddesi No:8/180 Odunpazarı-ESKİŞEHİR

E-posta: [email protected]

 

WhatsApp
1
Merhaba
İndirim Kuponu için
Bize hemen ulaşabilirsiniz
Powered by